Collection: PASTA/RICE/VEGGIES

9 products
  • Noodles! Noodles! Noodles!
    Noodles! Noodles! Noodles!
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Ravioli
    Ravioli
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Mash Potatoes
    Mash Potatoes
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Kraft Mac and Cheese
    Kraft Mac and Cheese
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Corn
    Corn
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Spaghetti O's
    Spaghetti O's
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Velveeta Shells & Cheese Cups
    Velveeta Shells & Cheese Cups
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Unit price
    per 
  • Uncle Ben Rice (12lb)
    Uncle Ben Rice (12lb)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Green Beans
    Green Beans
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per